Be komentarų

Kaži koks įkvėpimas apima imantis represijų ir ribojant vieną kertinių internetų principų – galimybę komentuoti straipsnius – ėmiausi iniciatyvos sudrausminti internetų komentatorius, bet pirmiausia – įžūlius robotus…

Blogas be komentarų, tai, kaip kareivis be degtukų, ar dar baisiau. Bet nesu joks Rabinovičius ar Račas, kuriems komentarai po jų straipsniais sudaro ko ne du trečdalius teksto, todėl vardan sklaidos laisvės siūlyčiau ne vien šarinti nuorodas į straipsnius, bet ir rašyti visur savo komentarus ant fėjzbukų sienų.

Per kelerius metus susikristalizavę pasisakymai, pastabos, pagyrimai ir paklausimai telieka teksto dalimi, bet ne jauku spamo robotams!

Taip yra, tarsi informacijos šalikelėje... Nuotauka paimta iš glamūrinio kiniško blogo blog.xgarden.net

Ta proga, reiškiu didžiulę pagarbą ir nuoširdžiai dėkoju visiems, kas paliko atsiliepimą puslapiuose – vertinga kiekviena mintis, kiekvienas kilobaitas!

Ypatingai aktyvus komentuotojas yra garbusis Skirmantas Tumelis, dar žinomas, kaip Skirtumas, pasisakęs rinkimų, niūrios kasdienybės ir visuomenės gyvenimo aktualijų temomis, nevengęs aštresnių pastebėjimų, įvardydamas užslėptus įžvalgus ar kartais aiškiai nurodydamas, kad tekstas yra neperskaitomas:) Esu tamstai didžiai dėkingas ir žaviuosi jaunatvišku veržlumu!

Labai smagu sulaukti powiukės nuomonės apie tinklaraštyininkystę, dar gi džiaugiuosi žymiojo troy dėmesiu , kuris reiškėsi partiniais klausimais bei išradingojo automobilisto Pauliaus diagnostika ir susidomėjimu Grybubiliaus principine sandara, o jo plunksnos brolis Vidmussautoreviu.lt negailėjo pasisakymų apie lietuvybę .

Savotiškai įpareigoja, kai savo autografą puslapiuose paliko ir hipiškasis filantropas Vaidotas Ilgius, garsus savo įžvalgomis ir įdirbiu NVO sektoriui. Žymusis apžvalgininkas Tomas Čyvas ir Lietuvos blogosferos korifėjus Rokiškis Rabinovičius taip pat aktyviai palaikė puslapius negailėdami žodžių, išsireiškimų ir nuorodų, už ką jiems didelė padėka!

Norėjau padėkoti ir už komentarus, kuriuos parašė tūlas konsultantas, bet gaila, kad ilgainiui jie beliko neveikiančiu linku į ambicingą verslo projektą twitteryje, o visuomenės veikėjas arnas, pareiškęs susirūpinimą, už ką balsuoti, taip pat, ko gero, persikraustė kaži kur tolyn į internetus…

Dar kartą ačiū visiems skaitantiesiems ir naršantiesiems, ir tiems, ko nepaminėjau, o komentarais ir nuorodomis plačiai dalintis kviečiu per visokius fėjzbukus!

Daugiau komentuoti puslapių negalima, bet iš principo dar paliktos vienos mažos durelės – pažiūrėsim kas bus;)

Share