Ką pakeis Užkalnis?

Nepaslaptis, kad nėra už ką balsuoti, todėl tikėtina, kad ir po rinkimų Seimo sudėtis mažai tepasikeis – liks tos pačios jėgos, grupuotės, klanai ir tinklaveika. Bet gi šį rudenį turėsime progą ten – prie lovio – kai ką pakoreguoti, todėl svarbu galvoti, ką gali pakeisti dalyvavimas rinkimuose.

Jei niekas net ir nepasikeis, tai bent vienas parlamentaras tikrai vertas užleisti vietą (o gal net ir keletas) naujiems, progresyviems ir moderniems vėjams. Aišku, gali būti, kad dėl padidėjusio rinkėjų sąmoningumo, tikrai po rinkimų viskas pasikeis Lietuvai į gera, bet reikėtų pirmiausia galvoti, ką tu padarei, kad šitoj šaly būtų geriau, o, jeigu nesiseka – pasirinkti tinkamą kandidatą ir padėti pasamdyti jį seimūnu už valdiškus pinigus.

 

Atėjęs į Seimą Andrius Užkalnis, neabejotinai užims šiltesnę vietą

Netyla gandai ir randasi vis naujų indikacijų, kad per Seimo rinkimus 2012 metais rašytojas ir televizoriaus vedėjas Andrius Užkalnis bandys išgelbėti Lietuvą. Dabar, pasinaudojant elektroninio balsavimo forma, galima nuspręsti – kurį Seimo narį lengvai pakeistų Užkalnis?

Kadangi čia yra elektroninis balsavimas, tai balsuoti galima ir už draugą, ir po keletą kartų, nes svarbu, kad gautųsi didesnis aiškumas. Pasinaudokime elektronine demokratijos teise – prabalsuokime už tuos, kuriems ne vieta naujajame Seime!

Share