Pas būrėją

– Kaip manote, ar man reikia mesti rūkyti?

– Jokiu būdu! Dabartinėje situacijoje tai būtų Jums pragaištinga!

– Nejaugi? Argi Jūs – ne būrėja? Argi neturėtute manęs suorientuoti į ateitį? Juk ir arkliui aišku, kad rūkymas žudo, sukelia mirtiną ligą – plaučių vėžį?

– Būtent todėl ir kategoriškai tvirtinu, kad Jums nereikia mesti rūkyti! Su tokiu kvailu klausimu, kuriam jau iš anksto žinote atsakymą, įžeidžiate mano, kaip būrėjos profesionalumą! Maža to, dar padarysite žalos mano dalykinei reputacijai, kai išpublikuosite straipsnį!

Taigi, dalykinės žalos klausimą išsprendėme nepriėję iki teismų. Mediatoriumi čia nušvito sveikas protas ir sustatė daiktus į vietas – 240 – ir abi pusės liko patenkintos.

Maža to, gal iš tikrųjų pas būrėjas verta eiti, norint sužinoti kažką naujo, o ne patikrinti jų raganiškus gebėjimus. Visai tiktų pirmiausiai pasiteirauti apie esamos padėties suvokimą – paklausti, kas gi po galais dabar vyksta. Tada metamos kortos, sodinami kavos tirščiai, glostomas rutulys ir pučiasi migla…

Thum Cheng Cheong mindmapart.com iliustracija

Thum Cheng Cheong mindmapart.com iliustracija

Dar, etikos sumetimais – būrėja gyvena gražiame name priemiestyje. Kambariuose – gausu įvairiausių smulkmenų, kiekvienas magiškas daikčiukas turi savo istoriją ir naudojimo instrukciją.

Share