Blogai neblogai

blog_logo

Blogai, kai blogai blogi, bet blogiau, kai portalai būna blogesni, nes kartais atrodo kaip blogai ir rašo taip, kaip blogai. O blogams blogai nes sunkiai sekasi uždirbti iš blogo.

Tuo tarpu portalams gerai, nes net ir rašydami blogai jie vis tiek atrodo neblogai ir uždirba iš to neblogai.

Bet blogai – geresni, nes neturi įkyrių redagtorių, kurie reikalauja autorių rašyti kaip konvejeris ir dar, kad parašyta būtų gerai arba bent jau – neblogai.

Blogas autorius, kuris rašo blogai, bet blogas yra geresnis už portalą. Blogas yra atlaidesnis – toleruoja klaidas ir blogą toną, džiaugiasi, kai kas nors ten parašo, kadangi blogas yra nuoširdesnis ir laisvesnis.

Tai tiems, kams blogai yra blogai visada bus blogai. Ne dėl to, kad jie įpratę gauti sukramtytą nuomonę ir tingi patys galvoti. Net ne dėl to, kad nepasitiki žmogumi ir netoleruoja jojo subjektyvios nuomonės, o sekioja paskui minią, nors ji ir suka blogai. Tai tiems, kams visur blogai ir portalai bus blogi, nes jiems norisis, kad kas nors parašytų taip, kaip jie galvoja. Tik patys jie nerašo, o reikalauja, kad rašytų kiti. Taip ir sprendžia, kas gerai, o kas blogai – ar atspėjai, ką aš galvoju, tada bus gerai, ar parašei blogai, nes nežinai, ką aš galvoju ir todėl yra blogai.

Tik blogai yra neblogai, ne tik dėl to, kad blogina portalų lankomumą, sutelkdami savo skaitytojus ir versdami portalus cituoti blogus. Blogai yra neblogai, nes jie yra žmonių rašomi ir skaitomi – kiekvienas gali būti blogeris. Tada nereikės portalų, kai bus daug blogų, o gal iš daugybės blogų gausis neblogi portalai.

Taigi, tegyvuoja Blogerių savireklamos savaitė, kad visiems būtų blogai ir nuo to būtų tik gerai!

Share