Ką daryti su PoPo?

Praslinko penketas metų ir nesinori likti šestakais, o ir nuotraukose – tiek daug jaunystės… Popo puslapiai namudinėm sąlygom  – išimtinai html struktūrizuoti – jau tapo istorija. Originalus projektas vilkosi „naujus marškinius“ ir pristoja dabar, kaip pažangi Lietuvos blogoferma!

Senybiniai variantai ir archyvai gulė į saugyklas, tad belieka čia suminėti svarbiausius herojus ir pasižadėti idėjas plėtoti toliau:

Ko gero, savo tinklapio vis dar nesusikūrė  tautodailės meistras iš Pasvalio Stasys Motiejūnas, o „Šnekutis“ Vilniuje atidare ne vieną, o cielus du alubarius! „The Bendzik Page“ yra nuolatiniuose atnaujinimuose ir dabar realiu laiku laimingai kuriamas kažkur Akemnės rajone. „Tuk Sam Pikčerz“ galerija sustojo lygiai po metų ir išliko ryškia laikotarpio iliustracija. Plačiai Internetuose išplitusios „Autentiškos citatos„, savo ruožtu, ieško naujų formų, o sekcija Youtube taip pat neužleidžia pozicijų:)

Kelionių įspūdžiai ir senovinės fotografijos spėjo kiek pasenti, kaip kur pasikeitė kainos ir kraštovaizdis, o maršrutų radosi daugiau ir įmantresnių. Skaitalus vartė, durnių voliojo ir radijo klausė tūkstančiai vartotojų (penkerių metų lankomumo statistika – iš tiesų įspūdinga, o blogas įvertintas  kiek daugiau nei 4000 Lt:)

Taigi, dar kartą ačiū visiems kontribiūtoriams, skaitytojams ir anoniminiams komentatoriams! PoPo puslapiuose skelbiama populiari informacija, dabar ja gali dalintis žymiai platesnis ratas internautų!

Share