Verčiamas blogeris kitu kampu

Tinklaraščio kitu kampu autorius, verslininkas ir Ūkio ministras Dainius Kreivys teismais grasina žiniasklaidai ir viešai skelbiasi ubagu -virš blogerio pakibo įtarimai dėl tyčinių bankrotų ir išplautų juodų pinigų.

Šitie baksai pavogti iš tinklaraštininko kitu kampu, kaip ir jis juos iš kažkur pavogė

Verslo ir ekonomikos temomis politikuojantis tinklaraštininkas kitu kampu puola idėjinį priešą –  žinių portalą, kad tas anąjį pavadino 29-tu iš šimto turtingiausių Lietuvos verslinykų.

Pasklido kalbos, kad D. Kreivio turtas per metus išaugo nuo kokių 5-kių iki 170 milijonų litų. Kaip kurie ekspertai tikina, kad čia vienu nuliu per daug, o kitu kampu aiškina, kad sapnavo tuos 170 milijono, ir pasiskundė teisėjams bei etikos sargams.

Ūkio ministras D. Kreivys puolė aiškintis, kad savo turimas statybinių reikmenų prekybos tinklo „Moki veži“ akcijas, būk tai, už 4000 litų pardavęs savo mamai ir tie turtai, neva, kažkur išgaravo. Ta, kaip žinia, valdė ir daugiau sūnaus nupirktų ir vėliau subankrotintų įmonių.

Dabar prasidėjo razborkės, kuris čia labiau kaltas ir smarkiai susiūbavo ministro kėdė. Tai, kad valdžios pareigūnai darbo laiką ir, resursus bei įtaką naudoja savo tikslams – anokia naujiena. Taip pat ne naujiena apie maišais bagažnykuose ir čemodanais kabinetuose tampomą naličką (juodus, neapskaitytus pinigus).

Gali būti, kad tinklaraštininkui dar keršijama dėl religinių pažiūrų, bet duomenų, kad D. Kreivys išpažintų radikalųjį islamą, kol kas neaptikta.

Politikai – tingūs tinklaraštininkai, todėl nepajėgia priešintis pramoniniams portalams…

Share